Najlepszy nawóz do trawnika

Po wielu latach prób i poszukiwań, znalazłem optymalne rozwiązanie dla trawników. Klasyczne nawozy okazywały się nie do końca spełniające wymagania, powodowały nierówne rośnięcie trawy, mogły być stosowane rzadko, choć efekt nie utrzymywał się zbyt długo. Wiele też rozpuszczało się zbyt szybko, dawkowanie stawało się problematyczne.

Czasem trzeba szukać rozwiązań z innej półki. Po namowie znajomych zastosowałem Yaramila Complex. Efekt uzyskałem bardzo ciekawy. Równo rosnącą trawa z żywą, ciemną zielenią. Długotrwały efekt, a do tego można go stosować częściej.

Dawkowanie jest nieco wyższe niż w przypadku klasycznych nawozów dedykowanych trawnikom.

Standardowo najlepiej stosować przed deszczem. można też obficie podlać, ale nie uzyska się tego samego efektu. Co ciekawe granulki nie rozpuszczają się szybko, jeszcze kilka dni widać je rozpuszczające się w trawie. Jednak najważniejsze, że te granulki nie mają tendencji do przesuwania się, co usuwa problem nierównego rozsypania.

Każdy szuka rozwiązania optymalnego dla siebie – jeśli nie stosowałeś jeszcze Yaramili Complex. Daj jej szanse. Sprzedawana jest zazwyczaj w workach 25kg, w cenie około 75 PLN.

Artykuł niesponsorowany 😉